Parawany

Parawany pokojowe

Parawany pokojowe są szybkim i atrakcyjnym sposobem na oddzielenie części pomieszczenia od pozostałej przestrzeni. Doskonale sprawdzają się zarówno jako rozwiązanie tymczasowe, jak i stałe — to dlatego, że wyjątkowe, wysokiej jakości grafiki na parawanach pełnią równocześnie funkcję dekoracyjną. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz parawan pokojowy tanio. Jeśli chcesz więc odgrodzić część pomieszczenia lub ukryć jakiś element — parawany pokojowe będą doskonałym wyborem.

Zastosowanie parawanów

Parawany pokojowe pasują nie tylko do mieszkań i loftów — to dobry wybór także do obiektów usługowych. Oryginalna aranżacja wykorzystująca parawany medyczne w butiku czy salonie kosmetycznym z powodzeniem wydzieli przestrzeń na szatnię. Ozdobne parawany pokojowe to wiele możliwości — a dodatkową zaletę stanowi możliwość szybkiego składania, co znacznie ułatwia ich transport.

Takie parawany mogą stanowić również dekorację w lokalach gastronomicznych oraz licznych restauracjach, podczas uroczystości. Wystarczy, że zostaną przyozdobione ciekawymi wzorami oraz nadrukami, które wprowadzą uczestników spotkania rodzinnego w odpowiedni nastrój. Parawany ozdobne do restauracji wykorzystywane są także do oddzielenia sali na mniejsze części bądź strefy, dzięki czemu goście mogą spokojnie konsumować posiłek, kiedy reszta się świetnie bawi w rytm muzyki. Parawany są połączeniem funkcjonalności i eleganckiego wyglądu, dlatego coraz chętniej wybierane są przez wiele lokali.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą — proponujemy parawany pokojowe 3- oraz 5-częściowe, jak i parawan medyczny składany, który można sprawnie przestawiać między pomieszczeniami. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Parawany 

W tej kategorii nie ma produktów.